۵ ویژگی خاص گوشی‌های ۲۰۱۸

حالا که به روزهای پایینی سال ۲۰۱۸ نزدیک می‌شویم، بهتر است نگاهی به این سال بیندازیم و ویژگی‌های خاص گوشی‌های ۲۰۱۸ را انتخاب کنیم. بله، ما به خوبی می‌دانیم در این سال گوشی‌ها از پردازنده‌های سریع‌تر، حافظه رم و حافظه داخلی بیشتر و موارد این‌چنینی بهره می‌برند، ولی در کل هر ساله شاهد چنین بهبودهایی هستیم. ما در این مقاله می‌خواهیم به ۵ مورد از ویژگی‌های بی‌سروصدا ولی خاص گوشی‌های ۲۰۱۸ نگاهی بیندازیم.

بازگشت پس‌زمینه‌های متحرک

 

پس‌زمینه‌های متحرک چند سال پیش سروصدای زیادی به راه انداختند و به‌عنوان مثال می‌توانید به هزاران اپلیکیشن موجود مربوط به این مشخصه که در پلی استور وجود دارند، نگاهی بیندازید. البته بیشتر آن‌ها یک مشکل بزرگ داشتند و آن این بود که انرژی زیادی را مصرف می‌کردند و عملکرد روانی نداشتند.

خوشبختانه، برخی از غول‌های تکنولوژی وارد عمل شدند و جلوی مرگ این ایده را گرفتند. به‌عنوان مثال گوگل در گوشی‌های پیکسل این مشخصه را ارائه داد و پیکسل ۳ هم از پس‌زمینه‌های زنده جدیدی بهره می‌برد که تجربه کاربری را لذت‌بخش‌تر می‌کند. به‌عنوان مثال برخی از این پس‌زمینه‌ها به لمس انگشت، موسیقی و دیگر موارد واکنش نشان می‌دهند و جذابیت دوچندانی را به ارمغان می‌آورند.

دیدگاه‌ها (0)

*
*