apple pencil اینبار پیشرفته تر از همیشه!

iPadOS 14 قابلیت های جدیدی برای Apple Pencil ارایه میکند

در فصل پاییز و با معرفی ویژگی Scribble نوشتن با مداد های اپل به کاربران اجازه میدهد که در هر سبک متنی بنویسند و نوشته را به صورت اتوماتیک به متن تایپ شده تبدیل کنند, کارهایی مانند جواب دادن به یک پیام iMessage یا سرچ کردن در سافاری به صورت سریع و ساده را نیز انجام دهند.

قابلیت scribble از انگلیسی و چینی ساده و سنتی و ترکیب آنها پشتیبانی میکند تا کاربران بتوانند چینی و انگلیسی بنویسند بدون اینکه مجبور باشند زبان هارا عوض کنند.

هنگام نوت برداری ویژگی انتخاب هوشمندانه دست خط را از طراحی تشخیص میدهد پس متن های دست خطی راحت انتخاب میشوند , در سند دیگری کات و پیست به عنوان متن با استایل تکست میشوند .

ویژگی تشخیص شکل به کاربران اجازه میدهد که شکل هایی را طراحی کنند که به لحاظ هندسی عالی هستند و با ضربه به محل صحیح در قسمت اضافه کردن نمودار ها و تصاویر در یادداشت ها اضافه میشوند.

داده شناس ها حالا با متن دست خطی کار میکنند تا شماره تماس ها ,تاریخ ها و آدرس هارا بشناسند و به کاربران این اجازه را میدهند که با نوشتن یک شماره با دست خط خود یک تماس بگیرند ,رویدادی را در تقویم ثبت کنند یا در نقشه ها مکانی را نشان دهند.

منبع : Apple

ترجمه اختصاصی دیجیتال من

 

دیدگاه‌ها (0)

*
*