همکاری اپل و BMW برای تجربه رانندگی بهتر!

قابلیت CARPLAY اپل راهی بسیار سریع و هوشمند برای استفاده از iPhone هنگام رانندگی شماست

هیچ اعلانی را از دست نخواهید داد. این قابلیت باعث میشود به طور دایم با مخاطبین در ارتباط باشید ،به روز باشیدو بدانید در دنیا چه اتفاقی می افتد بدون اینکه مجبور باشید چشمانتان را از چیزی ضروری به نام جاده بردارید. این قابلیت اپل به طور خاص توسعه یافته تا در اتوموبیل ها استفاده شود و از آنجایی که با BMW عالی ویکپارچه کار میکند هوشمند ترین راه برای استفاده هم زمان iPhone و BMW است جهت لذت محض رانندگی.

Apple CarPlay رابط کاربری آیفون را در نمایشگر اتوموبیل شما نشان میدهد،اجازه میدهد آیفون را مستقیما با صفحه مدیریت کنید. شما میتوانید با صفحه لمسی  برنامه های خودیا کنترلر iDrive یا دستورات صوتی را کنترل کنید. APPLE CARPLAY اجازه میدهد از تمامی محتواه های آیفون خود استفاده کنید مثل مسیریابی ,موزیک و اخبار و مدیریت تماس ها وپیام ها.

میتوانید با برنامه تقویم روز خود را مدیریت کنید و نقشه ها اطراف شما را نمایان میکنند و رسیدن به مقصد آسان تر و جالب تر میشود.

این قابلیت با Siri دکمه ها ,تاچ پد, تاچ اسکرین کار میکند و تصویر برنامه ها از لحاظ ظاهری بازسازی شده اند تا بتوانید از آنها استفاده کنید درحالی که چشمان و دستانتان به جایی که باید تعلق دارند!

منابع خبر: BMW, APPLE

ترجمه اختصاصی دیجیتال من

دیدگاه‌ها (0)

*
*